Премахни рекламата
Форум     Похвали и оплаквания

Похвали и оплаквания

camel1974 11 септември 2011

Искам да направя нова тема, нещо като книга за похвали и оплаквания относно сайта и неговото функциониране и всеки да си сподели мнението тука да видим колко положителни и колко негативни отговора ще има. И дали модераторите ще отговарят на всички мнения .(Оскренно се надявам един път да постъпят като хората, и да не махат неудобни за тях теми, или да ги заключват.Защто според мен трябва да се взима поука от съветите или негодуванията на потребителите, или от тяхните похвали и така да се стремят да към подобряването на сайта. Благодаря


Виж по-стари
desita1 18 септември 2011

Отново е неделя и отново имаме проблеми със сървъра и............ "ОООРС" .......... КАКВО ПРАВИМ ПО ВЪПРОСА УВАЖАЕМИ АДМИНИСТРАТОРИ , МОДЕРАТОРИ , ПРОГРАМИСТИ И ТЕМ ПОДОБНИ ???? След по-вече от 6 часа " упорита борба " , най-после успях да вляза в сайта . Това ли ви бяха новите подобрения - дойдат ли почивните дни , да не можем да влизаме в сайта и да играем ........ а иначе си плащаме със СМС-и и искаме да ползваме това , за което сме си платили....Явно е обаче , че на вас хич и не ви пука от това .
Въпрос :
- Не ви ли омръзна ??????
Защото на мен вече ми писна от некадърни и неграмотни хора , които си мислят , че ние сме балъци и ни правят на глупаци . ............ Хайде малко се стегнете ...........

didi_vogue 19 септември 2011

desita1-много интересно като ти спрат тока веднага ли ти го пускат или след като отстранят повредата и веднага ли тичаш да се разправяш??
А сметките за тока плащаш ли си?
След като не ти понася сайта не си длъжна да си тук!

desita1 19 септември 2011

didi_vogue - не мислиш ли че коментара ти тук е ненужен и излишен - това тук е форум за предложения и оплаквания ...................... и аз направих своето оплакване .............. хайде моля те иди и се прави на интересна на някой друг !!!!!!

aolin 20 септември 2011

защо след като проблема е във сайта,и забие сървара се отнемат точки?това не е вина на играчите(punch)

-genuine- 20 септември 2011

Работата в един сайт преминава през следните етапа - проучвания и изготвяне на специфицирания материал,дизайн,разработване и тестване и се започва с идея. Но до готовия проект идеята е доста сложна и пътя е дълъг и широк за нейното осъществяване - нужни са голямо количество проучвания, специфицикация,основно ефективни алгоритми и дизайнерство. При всяка работа има некачествено изпълнение ,в която и да е от подготвителните работи и може да доведе до провал ,а за разрешаването му изисква време - това не е да щракнеш с пръсти и готово.Така ,че тук аз не виждам ничий проблем да е обоснован адекватно и както трябва ,защото не ви е ясно за какво наистина става въпрос.Не е никак лесно и си го избийте от кратуните ,че не е кой знае колко яко да си с правомощия - за тая работа трябва да имаш железни нерви.Най-лесно е отстрани да зяпаме, да намираме кусури и да си правим вятър на устите ,нали KasiOpeia ?! И в такъв случай аз харесах предложението на didi_vogue(След като не ти понася сайта не си длъжна да си тук!),което бих приела и като добър съвет към всички.Не заставам зад ничия страна ,а изразявм мнение като всички вас.

П.С. - За незнаещите "тясно свързан" е да си на четири очи със сайта ,т.е. да си част от него ,именно това са администраторите ,модераторите ,глобалните модератори,програмистите ...тва са специалните потребители,които незнам защо някои от вас ме свързват с тях.Така ,че не е нужно да се обръщате към тях чрез синонимното значение "тясно свързани",имат си изписани преименувания на профилите си.Така са ме учили ,така знам

nela7009 20 септември 2011

Не виждам какъв е проблема ,уж всички за удоволствие ,но май не .На кои му зарежда на кои не
Нека да ви пуснат чата е по добре и си пишете на воля. да се мисли не е вредно,но е трудно...това го копирах.Играйте и се забавлявайте.

morska_zvezda 21 септември 2011

Според мен има доста неща за оправяне в сайта !
Не ми харесва това, че не можем да каним приятелите си за игра с точки, не ми харесва и това, че нямаме време да ''избягаме'' от определена маса, защото времето ни свършва, а ако напуснеш - губиш точки... не ми харесва и това, че примерно съм започнала игра с един или двама ( на Не се сърди човече ) и на тях им стане скучно или виждат, че започват да губят играта и бягат от масата. Аз искам да довършим играта, но оставам с роботи, така имат шанс въпросните ''роботи'' да ми вземат играта. Според мен този начин не е правилен. Хубаво е да си го направите, както си беше едно време... като избяга някой от масата и ти да печелиш автоматично точките, да не се допуска такава игра с роботи, досадно и скучно е, защото на всяка игра ми бягат потребителите, играя си сама с роботи.. Надявам се да се обърне внимание върху писмото ми и да помислите върху този ''проблем'', който споделих ! Благодаря предварително ! емотикона
Относно хвалбите.. разбира се, че ги има ! Много ми харесва, че започвате да си обогатявате сайта, от време на време ме изненадвате с нещо ново и интересно, това разбира се много ми харесва ! Продължавайте все така ! Поздрави и успех ! емотикона

dReam_ 21 септември 2011

Много благодаря за ето това:
http://www.youtube.com/watch?v=pti8w-JP_1E&feature=relmfu
Цък с ляв бутон на мишлето върху линка и готово.
емотикона

ejko86 23 септември 2011

Защо немога да чатя с приятели?Неми работи чата като цакна на някои приятел на чат и нищо не става даже ме изхвърля от сайта!!!

ejko86 23 септември 2011

Благодаря на админа! Управих си проблемаемотикона

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 802 Мнения: 21095
Премахни рекламата